Strzelanki online nie tylko dla chłopców

By mieć bogaty wybór gier, nie trzeba już posiadać mnóstwa płyt, jak kiedyś. Teraz wystarczy wpisać nazwę ulubionej gry albo ulubiony gatunek gier w wyszukiwarkę i można zagrać. Trzeba mieć tylko połączenie z internetem. Każdy gatunek to mnóstwo tytułów, w które można zagrać za darmo. Jednym z popularniejszych gatunków gier, w jakie można zagrać online są strzelanki. Gry te polegają na strzelaniu, czyli trafianiu do wybranego celu. Gry tego typu określane są zazwyczaj jako gry dla chłopców, bo też oni najchętniej w nie grają, nieraz wciągając się w taką grę na całe godziny.

Bo strzelanka potrafi być wciągająca. Przyciąga przed ekran sama chęć uzyskania jak najlepszego wyniku, ale też gry te są urozmaicane np. przez możliwość wyboru broni czy wykonywania różnych misji. Poza tym broń, misje – to wszystko fascynuje przecież chłopców. O tym, by się tymi grami znudzili raczej nie ma mowy. Jest tak duży wybór strzelanek, bo w każdym serwisie z grami takie typowe gry dla chłopców się znajdą, że jak jedna przestanie się podobać, to są jeszcze dziesiątki innych. Strzelanka to raczej prosta gra, ale pozwala sprawdzić refleks. Jest atrakcyjna, jest więc miłym sposobem spędzania wolnego czasu nie tylko przez dzieci, bo i starsi sięgają po takie gry, niekiedy dla wypełniania misji i sprawdzenia się, a niekiedy, by poradzić sobie ze stresem. Taka gra to jeden ze sposobów na nieszkodzące nikomu wyładowanie złości.

celownik strzelanie

Chociaż strzelanki określa się jako gry dla chłopaków nie oznacza to, że dziewczynka w nie nie zagra. Niektóre lubią takie bardziej chłopięce zabawy. Nie wszystkie dziewczynki lubią gry z laleczkami Barbie albo takie w ubieranie. Niektóre przepadają właśnie za strzelankami albo wybierają inne gry dla chłopców, chociażby samochodowe. Tak naprawdę podział na gry dla dziewczyn i dla chłopców jest jedynie umowny. Gra ma sprawiać przyjemność, więc to co się wybierze zależy przede wszystkim od upodobań, temperamentu i cech osobowości. Nie ma więc się co dziwić, jeśli dziewczynka będzie grać w strzelanki równie chętnie co jej brat.

Kolekcję ciekawych gier z tej kategorii znajdziecie na naszej stronie – gry strzelanki 3d

Inne wpisy :